آریای2000دانلودكلیپ موبایل عكس اس ام اس پیامك فال طالع بینی سرگرمی
دانلودكلیپ موبایل عكس اس ام اس پیامك فال طالع بینی سرگرمی
فروردین

به دفعات شتابزده و عجولانه عمل خواهید کرد. به اطرافیانتان از طریق القای جسارت و اعتماد به نفس کمک کنید. سر خود را با کار گرم کنید. از طریق نظم بخشی به زندگی تان، می توانید کارهای نیمه تمام را به پایان برسانید. در کانون های اجتماعی شرکت کنید و رفتاری پویا از خود نشان دهید. از مشاهده نقصان ها و نقاط ضعف همسر یا عزیزتان عصبانی نشوید. در عوض، شما به جبران آن کمبودها اقدام نمایید. در کنار دیگران، جوی آرام و راحت به وجود آورید. با متولدین مرداد، بهمن و خردادماه سازگارتر خواهید بود.

وضعیت رمانتیک:


وضعیت مالی: $$

وضعیت ارتباطی: ***اردیبهشت

بیشتر روی آینده متمرکز خواهید بود. به راحتی قادرید گذشته ها را به فراموشی بسپارید. کنار آمدن با شما به خاطر سختی تان، تا حدی دشوار خواهد بود. مقصر قلمداد کردن دیگران برایتان راحت است. ولی در این صورت زمانی به خود خواهید آمد که تنهای تنها شده اید! فرصت هایی حاصل خواهد شد که تا حدی گنگ و مبهم هستند، در این صورت، سوالات مناسب را مطرح سازید. به اندازه کار کنید، نه بیشتر. با متولدین تیرماه سازگارتر خواهید بود.

وضعیت رمانتیک:


وضعیت مالی: $$$

وضعیت ارتباطی: **

خرداد

بسیار خویشتن دار خواهید بود. در آرامش و تعادل به سر خواهید برد. وقت زیادی برای تحت تاثیر قرار دادن اطرافیانتان صرف نکنید. برای پیشبرد اهدافتان از استعداد، زیرکی و جذابیت ذاتی تان بهره گیرید. اجازه ندهید دیگران، شما را وادار به انجام کارهایی کنند که مسئولیت آن ها به عهده شما نیست. در خانه، جوی راحت و آرام به وجود آورید تا عزیزانتان رضایت حاصل کنند. با متولدین ماه سازگارتر خواهید بود.

وضعیت رمانتیک:


وضعیت مالی: $$$$$

وضعیت ارتباطی: *****

تیر

اوقاتی پراحساس و خیال انگیز را تجربه خواهید کرد. اجازه ندهید دیگران از ماهیت بخشندگی شما، سوء استفاده کنند. به حل مشکلات همسر با عزیزتان کمک کنید. در صورت یاری بخشی به دیگران، گویی به خود کمک کرده اید، پس در این زمینه کوتاهی نکنید. در هنگام تصمیم گیری ها، با جسارت و قدرت پیش بروید و ایده هایتان را به راحتی به زبان آورید. از تصمیم گیری های عجولانه و نسنجیده، جدا اجتناب ورزید. با متولدین بهمن و خرداد ماه سازگارتر خواهید بود.

وضعیت رمانتیک:


وضعیت مالی: $$$$

وضعیت ارتباطی: *****

 

مرداد

تابع امیال آنی نباشید، مثبت عمل کنید. فعالیت های پرتحرک انجام دهید. در زمینه های ناشناخته زندگی تان، ماجراجویانه وارد خواهید شد. در هنگام انتخاب نهایی، با احتیاط عمل کنید. دست و دلبازی شما قابل تحسین است، به شرط آنکه اندوخته ای برای روز مبادا کنار گذاشته باشید! هر چه می شنوید را باور نکنید. اگر نگرانی های کودکان را درک نکنید، مشکلاتی را با آنان تجربه خواهید کرد. با متولدین شهریور و خرداد ماه سازگارتر خواهید بود.

وضعیت رمانتیک


وضعیت مالی: $$$$$

وضعیت ارتباطی: *****شهریور

روی بهبود هویت خویش، تمرکز زیادی خواهید داشت. سفر مناسب حالتان خواهد بود. کار را با تفریح توام سازید. از پول قرض دادن به دوستان یا اقوام خودداری کنید. دورویی هایی را از سوی خویشاوندان سببی یا به اصطلاح دوستان خود تجربه خواهید کرد که باعث ناراحتی تان می شوند. اگر اوقات بیشتری را با کودکان سپری کنید، چیزهای زیادی فرا خواهید گرفت. با متولدین بهمن ماه سازگارتر خواهید بود.

وضعیت رمانتیک:


وضعیت مالی: $$$

وضعیت ارتباطی: ****مهر

گذشته ها را هر چه زودتر به فراموشی بسپارید. از خانه بیرون بروید و با افراد جدید معاشرت کنید. شخصی از گذشته های دور، دوباره وارد زندگی تان خواهد شد. زمان بیشتری برای شناخت بهتر این شخص اختصاص دهید. از حریم قلب و نیز کیف بغلی تان مراقبت بیشتری کنید! اگر می خواهید خوب و درخشان عمل کنید، چند کار را به طور همزمان در دست نگیرید. با متولدین بهمن، مرداد، فروردین و خرداد ماه سازگارتر خواهید بود.

وضعیت رمانتیک:


وضعیت مالی: $

وضعیت ارتباطی: *****آبان

آسان بگیرید تا اوقات راحتی را برای خود به ارمغان بیاورید. سفرهای خوشایندی را تجربه خواهید کرد که ارزش وقت گذرانی را دارند. احساسات و عواطف بجا، امنیت بیشتری را در ارتباطاتتان ایجاد می کنند. خواهان ایجاد تغییراتی در منزلتان خواهید بود. با عزیزانتان، از موضع قدرت برخورد نکنید؛ و گرنه با مقاومت هایی از سوی آنان مواجه خواهید شد که کدورت هایی ایجاد می کنند. با متولدین اردیبهشت، تیر و آبان ماه سازگارتر خواهید بود.

وضعیت رمانتیک:


وضعیت مالی: $

وضعیت ارتباطی: **آذر

هر طور شده به قول هایتان عمل نمایید. در خانه، تغییراتی مثبت و فعالیت هایی گسترده تر را تجربه خواهید کرد. اگر دست یاری به سوی عزیزانتان دراز کنید، از آنان یاری خواهید گرفت. سفر بروید و دامنه معلومات فرهنگی تان را گسترش دهید. به راحتی اطرافیانتان را تحت تاثیر قرار خواهید داد. با شرکت در اجتماعات، با  افراد جالبی آشنا خواهید شد. اگر برنامه سفری غیر منتظره برایتان مهیا شده، فورا آن را عملی کنید. حتی اندیشه سفر می تواند روحیه و وضعیت احساسی تان را بهبود بخشد! با متولدین بهمن ماه سازگارتر خواهید بود.

وضعیت رمانتیک


وضعیت مالی: $$$$$

وضعیت ارتباطی: ***دی

از شعار سحر خیز باش تا کامروا باشی، پیروی نمایید. تا جای ممکن از ایجاد تغییرات غیرضروری در اطرافتان خودداری نمایید و در عوض پول نقد اندوخته کنید. در صورت شرکت در امور مالی ناصحیح، شکست هایی را تجربه خواهید کرد. یکی از همکارانتان، از نظر احساسی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. با مشکلاتی خانوادگی روبه رو می شوید؛ به تنهایی اقدام به رفع این مشکلات نکنید. برخی از وظایف تان را به عهده دیگران بگذارید. با متولدین مردادماه سازگارتر خواهید بود.

وضعیت رمانتیک:


وضعیت مالی: $$$$

وضعیت ارتباطی: ***

بهمن

همچنان با پشتکار و جدیت عمل کنید تا به یکی از ایده های ذهنی تان جامه عمل بپوشانید. از جر و بحث بپرهیزید، حتی اگر اوضاع بر وفق مرادتان پیش نمی روند! اگر احساس می کنید که اطرافیانتان با شما هماهنگ نیستند، دست پایین را بگیرید. آشنایی با افراد جدید به فرصت های جدید شغلی منجر خواهند شد. با متولدین فروردین، مرداد و آذر ماه سازگارتر خواهید بود.

وضعیت رمانتیک:


وضعیت مالی: $$$$

وضعیت ارتباطی: *****اسفند

خود را آماده مواجهه با رخدادهای بزرگ و کوچک غیر منتظره کنید! پیشرو خواهید بود. وارد عمل شوید و کارها را به پایان برسانید. اگر ساعات طولانی کار کنید، همسرتان را از خود دلخور خواهید کرد. اگر خواهان برخورداری از رضایت در محل کار و محیط منزلتان هستید، باید اوقاتتان را به درستی زمانبندی نمایید. اگر افرادی از گذشته، قصد ورود مجدد به زندگی تان را دارند، باید ابتدا آنان را خوب محک بزنید. همسر یا عزیزتان، از نظر احساسی با شما کلنجار خواهد رفت، خیلی نگران نباشید! با متولدین فروردین، تیر و بهمن ماه سازگارتر خواهید بود.
منبع

You will be redirected to the script in

seconds

قالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic